Oferty specjalne

IMG_4203Nasz kompleks dysponuje nowoczesnymi salami, które mogą zostać wykorzystane do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, kursów lub spotkań integracyjnych.

Do dyspozycji oddajemy dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne dla 50 i 20 osób. Zapewniamy pełną obsługę cateringową, a klientom spoza Trójmiasta proponujemy nocleg w naszym hotelu.

Naszym atutem jest przepiękna lokalizacja w spokojnej, zielonej strefie Sopotu, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i rezerwatu przyrody ?Zajęcze Wzgórze?- wspaniałe warunki do zorganizowania kameralnych spotkań biznesowych lub szkoleń.

Do tej pory z usług konferencyjnych “Stadionu Leśnego” skorzystały tak wymagające firmy jak: LPP, SKOK, OBI, Bimet, Postero, Postdata i inne.

Cennik usług konferencyjnych

  • Duża sala (dla max. 50 osób, 170 m2 ) od godz. 8:00 do 16:00:  400 zł

    każda następna godz.: 50 zł

  • Wyposażenie sal: flipcharty, ekran, internet, stoły i krzesła
  • Przerwa obiadowa (dwudaniowa): 25 zł
  • Standardowa przerwa kawowa (kawa, herbata, ciastka): 9.50 zł

(podane ceny są cenami netto)

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji należy wysłać zamówienie drogą mailową na adres skla@sopot.pl lub kontakt telefoniczny 58 5512360


rogalZ jednej strony ponad 1000-letni Gdańsk o przebogatej historii, która wyziera tu z każdego zakątka, z drugiej – Gdynia jako ucieleśnienie przedwojennych marzeń o polskim “oknie na świat”, i wreszcie fascynujący Sopot ze swoim mitem “perły Bałtyku”. A dookoła morze i lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które także kryją mnóstwo urokliwych i nie do końca rozpoznanych zakamarków. Trudno nie być zakochanym w Trójmieście. Osobiście siedzę w tym po uszy. Czego i Państwu życzę.

Zapraszam do odwiedzenia mojego angielskojęzycznego profilu na Facebooku

Wycieczki oprowadzam także w języku angielskim.